Cut the Rope Lite

Cut the Rope Lite 2.0.1

Wypróbuj za darmo najbardziej wciągającą grę na iPhone

Zalety

  • Ładna i dopracowana grafika
  • Miła dla ucha muzyka
  • Bardzo wciągająca i pomysłowa rozgrywka

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Cut the Rope Lite to darmowa wersja popularnej gry logiczno-zręcznościowa na iPhone. Przecinamy w niej linki, na których zaczepione są cukierki, tak aby łakocie wpadły prosto w usta sympatycznego stwora. Cut the Rope Lite zaskakuje przepiękną grafiką, bardzo uzależniającą rozgrywką i wieloma poziomami do przejścia.

W Cut the Rope naszym zadaniem jest nakarmić cukierkami sympatycznego stwora o imieniu Om Nom. Aby tego dokonać musimy wymyślić w jaki sposób poprzecinać linki, na których zawieszone są łakocie, tak aby wpadły one wprost do zielonej mordki. Na początkowych poziomach jest to bardzo proste zadanie, potem się komplikuje. Aby nakarmić Om Noma, będziemy musieli użyć baniek mydlanych, omijać kolce, korzystać z teleportujących kapeluszy lub nawet odwracać grawitację. Dodatkowo na każdym poziomie możemy zebrać trzy gwiazdki, jeśli przeprowadzimy całą operację cięcia linek w odpowiedniej kolejności.

Cut the Rope Lite to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier w jakie przyszło nam grać na telefonach komórkowych. Dzięki wersji lite możemy przekonać się za darmo o co chodzi w tym całym zamieszaniu z Cut the Rope.

Najczęściej pobierane Edukacyjne na iphone

Więcej
Cut the Rope Lite

Download

Cut the Rope Lite 2.0.1

Opinie użytkowników o Cut the Rope Lite